ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 20W 24V 6500K IP68 PRO
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 20W 24V 6500K IP68 PRO
18,51€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70430
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 20W 24V 6500K IP68 PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Oz | 2 Oz |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 20W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 750mA |
| Led Chip/ mtr | 120Chip/mtr |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1800lm |
| Μήκος | 5mtr |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0,18W/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Ύψος | 4,4mm |
| Lumen/ Chip | 22-26lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,450kg |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 34000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Γενικές Πληροφορίες | UV Protection |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 50mm |
| Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Επεκτείνεται έως | 10M |