ΤΑΙΝΙΑ LED COB 10M 8W 220V 4000K 360L/M IP65 PRO
ΤΑΙΝΙΑ LED COB 10M 8W 220V 4000K 360L/M IP65 PRO
49,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-72701
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED COB 10M 8W 220V 4000K 360L/M IP65 PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Oz | 2 Oz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.088 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 75-85lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 36mA |
| Led Chip/ mtr | 360Chip/mtr |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 600lm |
| Μήκος | 10000mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.20W/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD622 |
| Ύψος | 6.00mm |
| Lumen/ Chip | 9-9,5lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.098 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +40°C |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | COB |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Κόβεται ανα | 500mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Επεκτείνεται έως | 50mtr |