ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1,5M 9W 12V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1,5M 9W 12V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
14,49€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70022
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1,5M 9W 12V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 9W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1500mA |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Μήκος | 1,5mtr/pcs |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0,24W/Chip |
| Μέγεθος Chip | 5050 |
| Ύψος | 2,3mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,380kg |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 100mm |