ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
Bestseller
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
8,22€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70025
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.100 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7,2W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1440mA |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Μήκος | 2*500mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.24W/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD5050 |
| Ύψος | 2.30mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.160 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 16.60mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |