ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 2 Χ 5 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V + DRIVER + Wifi CONTROLLER ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ IP20
ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 2 Χ 5 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V + DRIVER + Wifi CONTROLLER ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ IP20
28,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70044
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 2 Χ 5 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V + DRIVER + Wifi CONTROLLER ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ IP20
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.280 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1000mA |
| Led Chip/ mtr | 18Chip/mtr |
| Μήκος | 10000mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.20W/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD5050 |
| Ύψος | 2.30mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.320 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 50mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |