ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 3 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V +DRIVER + Wifi CONTROLLER
ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 3 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V +DRIVER + Wifi CONTROLLER
18,51€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-70047
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ LED KIT 3 ΜΕΤΡΩΝ RGB 12V +DRIVER + Wifi CONTROLLER
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 200-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.165 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1500mA |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Μήκος | 3000mm |
| Πλάτος | 10mm |
| Watt/ Chip | 0.200/Chip |
| Μέγεθος Chip | SMD5050 |
| Ύψος | 1.30mm |
| Μάρκα Chip | Qiqin |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.215 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Κόβεται ανα | 100mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |