ΤΑΙΝΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΕΥΘΡΑΥΣΤΟ
ΤΑΙΝΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΕΥΘΡΑΥΣΤΟ
1,84€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-34050
Περιγραφή
ΤΑΙΝΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΕΥΘΡΑΥΣΤΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | 21A4A |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό-Κόκκινο/White-Red |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,07 |
| Μήκος | 60m |
| Πλάτος | 48mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,07 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 6/54 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +80°C |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |