ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED (14,4W) 220V
ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED (14,4W) 220V
0,11€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-70709
Περιγραφή
ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED (14,4W) 220V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 14,4W |
| Μήκος | 240mm |
| Πλάτος | 240mm |
| Ύψος | 100mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,002kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/1000 |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |