ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED 220V 15mm
ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED 220V 15mm
0,18€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-73962
Περιγραφή
ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED 220V 15mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.001 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Μήκος | 15mm |
| Πλάτος | 18mm |
| Ύψος | 8mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |