ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V DC 45W IP67 PLUS
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V DC 45W IP67 PLUS
13,70€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71051
Περιγραφή
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V DC 45W IP67 PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110-264V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 45W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3750mA |
| Μήκος | 220mm |
| Πλάτος | 30mm |
| Ύψος | 20mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.305 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |