ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MINI 12V DC 18W IP20 PRO
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MINI 12V DC 18W IP20 PRO
5,03€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71060
Περιγραφή
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MINI 12V DC 18W IP20 PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 180-260V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.045 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 18W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1500mA |
| Μήκος | 153mm |
| Πλάτος | 18mm |
| Ύψος | 18mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.052 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 13000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια/5 years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |