ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V DC 60W IP20 PLUS
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V DC 60W IP20 PLUS
5,85€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71014
Περιγραφή
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 12V DC 60W IP20 PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5000mA |
| Μήκος | 127mm |
| Πλάτος | 46mm |
| Ύψος | 32mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.165 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |