ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 700W IP20 PLUS
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 700W IP20 PLUS
97,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71123
Περιγραφή
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ 24V DC 700W IP20 PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 200-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.100 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 700W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 29200mA |
| Μήκος | 240mm |
| Πλάτος | 125mm |
| Ύψος | 65mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.160 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |