ΦΙΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΓΙΑ COB 220V 10mm
ΦΙΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΓΙΑ COB 220V 10mm
2,19€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-72960
Περιγραφή
ΦΙΣ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΓΙΑ COB 220V 10mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8000mA |
| Μήκος | 45cm |
| Πλάτος | 35mm |
| Ύψος | 2 cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.002 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |