ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED 1.5W 2700Κ 220-240V ΜΕ USB ΚΑΙ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ
ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED 1.5W 2700Κ 220-240V ΜΕ USB ΚΑΙ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ
3,58€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-15060
Περιγραφή
ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED 1.5W 2700Κ 220-240V ΜΕ USB ΚΑΙ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Θύρα USB | Ναι/Yes |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,098 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1.5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Πλάτος | 25mm |
| Ύψος | 75mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.106 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6/48 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PBT |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Γωνία Δέσμης: 120°/Beam Angle: 120°, Led Type:SMD3528/ 8pcs, Αυτόματη Ενεργοποίηση/Auto ON/OFF |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |