ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ ΜΕ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ LED 2700Κ 4 ΧΡΩΜΑΤΑ 1W
ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ ΜΕ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ LED 2700Κ 4 ΧΡΩΜΑΤΑ 1W
4,82€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-15054
Περιγραφή
ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ ΜΕ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ LED 2700Κ 4 ΧΡΩΜΑΤΑ 1W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,084 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 100mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.095 |
| Διάμετρος | 28mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/16/64 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PBT |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Με Αισθητήρα/With Sensor, 3 Ανταλλακτικά Χρωματιστά Καπάκια/3 Spare Colored Lids, Αυτόματη Ενεργοποίηση/Auto ON/OFF |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |