ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 100-277V 50W 4000K 190LM/W IP66 SATURN PRO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 100-277V 50W 4000K 190LM/W IP66 SATURN PRO
66,86€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 146-57210
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ LED SMD 100-277V 50W 4000K 190LM/W IP66 SATURN PRO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-277V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.320 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 190Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 210mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 9500Lm |
| Μήκος | 548mm |
| Πλάτος | 147mm |
| Watt/ Chip | 0.52W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD3030 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 78mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 180Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Lumileds |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.700 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | LSHNG |
| Σύνολο Chip | 96cs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +50°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/ Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD3030 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Οπή Σύνδεσης: Φ60mm²/ Connection Hole: Φ60mm², Ρυθμιζόμενη κλήση για τοποθέτηση σε ιστό ή βραχίονα/ Adjustable angle for mast or arm mounting & Διαθέτει ENEC / Included ENEC |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 70*140° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK10 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 4-10mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 200mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |