ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM Φ300 24W 3000K ΛΕΥΚΟ PLUS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM Φ300 24W 3000K ΛΕΥΚΟ PLUS
7,55€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-68026
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM Φ300 24W 3000K ΛΕΥΚΟ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Τάση Εξόδου (V) | 65-75V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2160lm |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Ύψος | 32mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Lumen/ Chip | 18lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,560kg |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | Φ300mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Σύνολο Chip | 120pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Aluminium & Plastic |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3 - 5mtr |
| Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Κλάση | Class II |