ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 4W 100Lm 3000K 180X180X320mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA BOX
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 4W 100Lm 3000K 180X180X320mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA BOX
53,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227423819
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 4W 100Lm 3000K 180X180X320mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA BOX
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | BOX |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.020 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 25Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 27mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 100Lm |
| Μήκος | 180mm |
| Πλάτος | 180mm |
| Watt/ Chip | 1.5Watt/Chip |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 320mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 15Lm/ Chip |
| Μάρκα Chip | Juxinjing |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1270 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 15000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | LEICHUAN |
| Σύνολο Chip | 6pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Πλαστικο/Metal-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 8000,00 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |