ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 7W 3CCT
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 7W 3CCT
22,22€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59514
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 7W 3CCT
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC 40V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(2700-4300-6000Κ) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.321 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 170mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 560lm |
| Μήκος | 114.5mm |
| Πλάτος | 32mm |
| Μέγεθος Chip | COB |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Χαλκινο Σημειο Συνδεσης/Copper Spot Connector |
| Ύψος | 1000mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.416 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |
| Διάμετρος | 32mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/30 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | HAISRI |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 24° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |