ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΞΥΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1ΧE27 Max 15W Φ180X1140mm ΜΑΥΡΟ-ΞΥΛΟ ARTE ILLUMINA CHROMA
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΞΥΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1ΧE27 Max 15W Φ180X1140mm ΜΑΥΡΟ-ΞΥΛΟ ARTE ILLUMINA CHROMA
28,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227421242
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΞΥΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1ΧE27 Max 15W Φ180X1140mm ΜΑΥΡΟ-ΞΥΛΟ ARTE ILLUMINA CHROMA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | CHROMA |
| Χρώμα Προϊόντος | Μάυρο-Ξύλο/Black-Wood |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.500 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1140mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.600 |
| Διάμετρος | Φ180mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ξύλο/Metal-Wood |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |