ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 5ΦΩΤΟ 5XE14 MAX 8W Φ680X720mm ΧΑΛΚΙΝΟ ΕΦΕ ΜΑΡΜΑΡΟΥ ARTE ILLUMINA TIMELESS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 5ΦΩΤΟ 5XE14 MAX 8W Φ680X720mm ΧΑΛΚΙΝΟ ΕΦΕ ΜΑΡΜΑΡΟΥ ARTE ILLUMINA TIMELESS
189,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227420313
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 5ΦΩΤΟ 5XE14 MAX 8W Φ680X720mm ΧΑΛΚΙΝΟ ΕΦΕ ΜΑΡΜΑΡΟΥ ARTE ILLUMINA TIMELESS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | TIMELESS |
| Χρώμα Προϊόντος | Χάλκινο-Εφέ Μαρμάρου/Titanium Brass-Marble Pattern Painted |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.000 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 5x8W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 720mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2500 |
| Διάμετρος | Φ680mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | ΄1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Υφασμα/Metal-Fabric Shade |
| Ντουί Λαμπτήρα | 5XE14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |