ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX 60W D400XH430 BAMBOO ARTE ILLUMINA CROSSLINE
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX 60W D400XH430 BAMBOO ARTE ILLUMINA CROSSLINE
35,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227208836
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX 60W D400XH430 BAMBOO ARTE ILLUMINA CROSSLINE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | CROSSLINE |
| Χρώμα Προϊόντος | Φυσικό Bamboo/Natural Bamboo |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.500 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max15w |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 400mm |
| Πλάτος | 400mm |
| Ύψος | 1800mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.530 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό-Bamboo/Metal-Bamboo |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK02 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |