ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΓΥΑΛΙ-ΜΕΤΑΛΛΟ LED 24W 1900Lm 3000K 250x860x1460mm TRIAC DIMMING ΜΕΛΙ ARTE ILLUMINA VERENA
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΓΥΑΛΙ-ΜΕΤΑΛΛΟ LED 24W 1900Lm 3000K 250x860x1460mm TRIAC DIMMING ΜΕΛΙ ARTE ILLUMINA VERENA
180,50€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227572012
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΓΥΑΛΙ-ΜΕΤΑΛΛΟ LED 24W 1900Lm 3000K 250x860x1460mm TRIAC DIMMING ΜΕΛΙ ARTE ILLUMINA VERENA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | VERENA |
| Χρώμα Προϊόντος | Μελί/amber |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80lm/W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 600mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1900lm |
| Μήκος | 860mm |
| Πλάτος | 250mm |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1460mm |
| Μάρκα Chip | GMIMA |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3.600 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί/Glass |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000 |
| Ρύθμιση Έντασης | TRIAC DIMMING |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | ClassII |
| Μήκος Καλωδίου | 1200mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |