ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΟΛΥΣΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 Max 15W Φ500X1810mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA AEONIC
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΟΛΥΣΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 Max 15W Φ500X1810mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA AEONIC
159,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227425516
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΟΛΥΣΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 Max 15W Φ500X1810mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA AEONIC
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | AEONIC |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 1810mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 4400 |
| Διάμετρος | Φ500mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυεστερίνη /Glass fiber reinforced plastic |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xΕ27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 years |
| Κλάση | Class I |