ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΟΛΥΣΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 MAX 15W 400X400mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA ELIO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΟΛΥΣΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 MAX 15W 400X400mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA ELIO
137,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227563164
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΠΟΛΥΣΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 MAX 15W 400X400mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA ELIO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | ELIO |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15w |
| Μήκος | 400mm |
| Πλάτος | 400mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1800mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3900 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ρητίνη + ίνες/Resin + fibre |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κλάση | CLASS I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |