ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΑ LED 5W ARTE ILLUMINA LITO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΑ LED 5W ARTE ILLUMINA LITO
60,70€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227598531
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΡΑΒΕΡΤΙΝΑ LED 5W ARTE ILLUMINA LITO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | LITO |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5w |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 350Lm |
| Μήκος | 150mm |
| Πλάτος | 150mm |
| Watt/ Chip | 0.2Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | RC2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1350mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | flicker-free |
| Lumen/ Chip | 26Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.400 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 8 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Kegu |
| Σύνολο Chip | 14 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C- +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Τραβερτίνα& Ξύλο/Travertine + Wood |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SM2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000h |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 110° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | CLASS I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |