ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ LED 3W 280Lm 3000K Φ45X1800mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA SALPICO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ LED 3W 280Lm 3000K Φ45X1800mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA SALPICO
51,60€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227425455
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ LED 3W 280Lm 3000K Φ45X1800mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA SALPICO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | SALPICO |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.100 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 280Lm |
| Ύψος | 1800mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1800 |
| Διάμετρος | Φ45mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | τσιμέντο/concrete |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 years |
| Κλάση | Class I |