ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΓΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ 0.12 W (3 LEDS) 4pcs
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΓΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ 0.12 W (3 LEDS) 4pcs
2,15€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-15063
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΓΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ 0.12 W (3 LEDS) 4pcs
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
| Διακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 0,12W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 50mm |
| Πλάτος | 25mm |
| Ύψος | 15mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,088 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25\100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | 3 Λευκά Led/ 3 led lights, Τύπος Μπαταρίας: 1x23A/ Baterry Type: 1x23A, Ιδανικό για ντουλάπια/ Ideal for closets, Συμπεριλαμβάνονται βίδες τοποθέτησης/ Included screws |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |