NTOYI ΡΟΖΕΤΑ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΛΕΥΚΟ Ε27 ΠΛΗΡΕΣ
NTOYI ΡΟΖΕΤΑ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΛΕΥΚΟ Ε27 ΠΛΗΡΕΣ
8,22€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23155
Περιγραφή
NTOYI ΡΟΖΕΤΑ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΛΕΥΚΟ Ε27 ΠΛΗΡΕΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.260 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/Terminal Block |
| Ύψος | 1000mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.260 |
| Διάμετρος | 100mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1pc/plastic box,30pc/ctn |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +70°C |
| Συσκευασία | Plastic Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |