ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ ΤΥΠΟΣ U 100W Φ46
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ ΤΥΠΟΣ U 100W Φ46
90,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227150289
Περιγραφή
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΟΛ ΤΥΠΟΣ U 100W Φ46
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 8,300kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 42,5 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 1280mm-1430mm |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 7.5H |
| Ύψος | 1430mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 9,300kg |
| Στροφές | 1300 RPMS |
| Διάμετρος | Φ50 Πλέγμα |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 75dB |
| Συσκευασία | Brownbox with drawing |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό / Metallic |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Μεταλλικό / Metallic |
| Αριθμός Φτερωτών | 3 |
| Τύπος Βάσης | Κυκλική / Round base |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | Ναι / Yes 100° |
| Ροή Αέρα | 480m3/h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5m |