ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB (Type C+ Type A) ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB (Type C+ Type A) ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
7,88€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-09014
Περιγραφή
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB (Type C+ Type A) ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Θύρα USB | 2 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| USB Ampere (A) | 5.0V DC 3.0A,Max 15.0W |
| Μήκος | 55mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 72mm |
| Ύψος | 107,8mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,11 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +35°C |
| Συσκευασία | Color Paper Sleeve |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Single Type A USB: 5.0V DC 3.0A,Max 15.0W / 9.0V DC 2.0A,Max 18.0W / 12.0V DC 1.5A,Max 18.0W, Single Type C USB: 5.0V DC 3.0A,Max 15.0W / 9.0V DC 2.2A, Max 20.0W / 12.0V DC 1.67A,Max 20.0W, Με fast charging QC3.0 (Quick Charge) & PD20W (Power Delivery) πρωτόκολλο/With fast charging QC3.0 (Quick Charge) & PD20W (Power Delivery) protocol |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |