ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΧΩΡΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ WIFI ΜΑΥΡΟΣ
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΧΩΡΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ WIFI ΜΑΥΡΟΣ
61,92€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-44045
Περιγραφή
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΧΩΡΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ WIFI ΜΑΥΡΟΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 90-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.120 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1760W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5A |
| Επαφή Θερμοστάτη NO/NC | Dry Contact/NO/NC |
| Μήκος | 130mm |
| Πλάτος | 90mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 29mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.190 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/81 |
| Χρόνος Ρύθμισης | Εβδομαδιαίος/Weekly |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 1°C +70°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Ναι/Yes |
| Οθόνη | Ναι/Yes |
| Θερμοστάτης | 5°C - +35°C |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |