ΛΑΜΠΑ LED SMD Τ5 10W 1600lm 90cm 4000K 220° 175-265V
ΛΑΜΠΑ LED SMD Τ5 10W 1600lm 90cm 4000K 220° 175-265V
5,39€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77712
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED SMD Τ5 10W 1600lm 90cm 4000K 220° 175-265V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 160lm/W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 45mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1600lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 862mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,121 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | >0.5 |
| Συσκευασία | Pearl Foam with Color Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί-Πλαστική Βάση/Glass-Plastic Base |
| Ντουί Λαμπτήρα | G5 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | T5 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 200000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 220° |
| Διάμετρος Γυάλινου Σωλήνα (mm) | 15mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Ύψος Σωληνωτής άκρη-άκρη (mm) | 849mm |
| Χρώμα Καλύμματος | Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 2023909 |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |