ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΠΡΟΝΖΕ Ε27
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΠΡΟΝΖΕ Ε27
3,54€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23067
Περιγραφή
ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΠΡΟΝΖΕ Ε27
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Καφέ Μπρούτζος/ Brown Bronze |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.107 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 70mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.115 |
| Διάμετρος | 50mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Συσκευασία | Blister Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |