ΝΤΟΥΙ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΜΠΛΕ Ε27
ΝΤΟΥΙ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΜΠΛΕ Ε27
0,88€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23083
Περιγραφή
ΝΤΟΥΙ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΜΠΛΕ Ε27
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε / Blue |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 60mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,125 |
| Διάμετρος | 45mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\120, 1/10/120 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Συσκευασία | Box |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη/ Porcelain |