ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W SMD ΦΟΡΗΤΟΣ 4000K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W SMD ΦΟΡΗΤΟΣ 4000K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
11,14€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-69372
Περιγραφή
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 30W SMD ΦΟΡΗΤΟΣ 4000K IP65 ΜΑΥΡΟΣ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.880 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 145mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2700lm |
| Μήκος | 213mm |
| Πλάτος | 183mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 245mm |
| Lumen/ Chip | 130Lm/chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.950 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | DOB |
| Σύνολο Chip | 38pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +50°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Διατομή Καλωδίου | 3X1mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 150mm |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |