ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΡΟΖ ΧΡΥΣΟ Φ100
ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΡΟΖ ΧΡΥΣΟ Φ100
1,06€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23076
Περιγραφή
ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΡΟΖ ΧΡΥΣΟ Φ100
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ Χρυσό/Pink Gold |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.122 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 25mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.130 |
| Διάμετρος | 100mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Συσκευασία | Blister Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |