ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ GU10 82Χ82 IP65 ΣΑΤΙΝΕ
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ GU10 82Χ82 IP65 ΣΑΤΙΝΕ
6,24€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-52111
Περιγραφή
ΣΠΟΤ ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ GU10 82Χ82 IP65 ΣΑΤΙΝΕ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ Σατινέ/Nickel Satin |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.140 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 7W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Μήκος | 82mm |
| Πλάτος | 82mm |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 54mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.165 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | Φ70mm |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Lampholder GU10 not included |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |