ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ BACKLIT UGR19 60X60 27-34-40-48W 3000Κ 220-240V ΛΕΥΚΟ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ BACKLIT UGR19 60X60 27-34-40-48W 3000Κ 220-240V ΛΕΥΚΟ
18,33€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-56232
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ BACKLIT UGR19 60X60 27-34-40-48W 3000Κ 220-240V ΛΕΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 130V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.305 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60HZ |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 27-34-40-48W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 105lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 350mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2835-3570-4200-5040lm |
| Μήκος | 595mm |
| Πλάτος | 595mm |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 32mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 120lm/Chip |
| Μάρκα Chip | samsung |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.505 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Tridonic |
| Σύνολο Chip | 42Pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | 575x575mm |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | SPARE DRIVER 145-56290, COMPATIBLE DRIVER DALI 145-56291 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK02 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |