ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ BACKLIT UGR19 40W 220-240V 6500Κ 60X60 ΛΕΥΚΟ PLUS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ BACKLIT UGR19 40W 220-240V 6500Κ 60X60 ΛΕΥΚΟ PLUS
16,77€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-56400
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ BACKLIT UGR19 40W 220-240V 6500Κ 60X60 ΛΕΥΚΟ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 36V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.400 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 120Lm/W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 183mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4800Lm |
| Μήκος | 595mm |
| Πλάτος | 595mm |
| Watt/ Chip | 0.9W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 32mm |
| Lumen/ Chip | 150Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.680 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/5 |
| Σύνολο Chip | 60pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | 585x585mm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σίδηρος-Πλαστικό / Iron-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | ENEC CERTIFICATION , COMPATIBLE DRIVER DIMMABLE 145-56187 / DALI 145-56188 , Source Total Lumen:5856Lm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK02 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |