ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ UK ΠΡΙΖΑΣ 24ΩPEΣ 13A 240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ IP20
ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ UK ΠΡΙΖΑΣ 24ΩPEΣ 13A 240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ IP20
4,55€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-35002
Περιγραφή
ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ UK ΠΡΙΖΑΣ 24ΩPEΣ 13A 240V ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ IP20
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3120W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13A |
| Μήκος | 77mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 56mm |
| Ύψος | 105mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,127 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/80 |
| Χρόνος Ρύθμισης | 24ωρος ανά 15'/ 24h, min. setting time: 15' |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +55°C |
| Συσκευασία | Nylon Shrink Film with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | BS 5733: 2010 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |