LED COB ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
LED COB ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
13,70€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24516
Περιγραφή
LED COB ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K-8000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,097 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 10m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | LED COB 5W & LED SMD 3W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP43 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | LED COB: Max 280lm Side LED SMD: Max 120lm |
| Μήκος | 100mm |
| Πλάτος | 18mm |
| Ύψος | 35mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/96 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Color box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Καουτσούκ/Rubber |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | LED COB+LED SMD |
| Πληροφορίες Προιόντων | Λειτουργίες / Functions:LED COB High-LED COB Mid-LED COB RED-LED SMD-OFF, Παρατεταμένο πάτημα LED COB+LED SMD SOS/Long press LED COB+LED SMD SOS, 2ος διακόπτης για αισθητήρα κίνησης / 2nd switch for sensor mode |
| Τύπος Μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερών λιθίου/Li-Polymer rechargeable battery |
| Γωνία Δέσμης | LED COB 140° LED SMD 60° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 3h |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 2,5-6,25h |
| Καλώδιο Φόρτισης | 0,50cm,type C |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1200mAh/3,7V |