LED ΦΑΚΟΣ ΚΑΠΕΛΟΥ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
LED ΦΑΚΟΣ ΚΑΠΕΛΟΥ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
13,41€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24536
Περιγραφή
LED ΦΑΚΟΣ ΚΑΠΕΛΟΥ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Χακί/Army Green |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.040 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 100m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W COB |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 500lm |
| Μήκος | 26mm |
| Πλάτος | 50mm |
| Ύψος | 62mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.040 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8/32 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double B. Pack in Display box |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | XPE + 6W COB |
| Πληροφορίες Προιόντων | Λειτουργίες: LED κεφαλής / COB 100%-50%-30%-RED-Flash-OFF, Παρατεταμένο πάτημα λειτουργία αισθητήρα, περιλαμβάνει μαγνήτη, ανοιχτήρι μπουκαλιών και καλώδιο USB |
| Τύπος Μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερών λιθίου/Li-Polymer rechargeable battery |
| Γωνία Δέσμης | 10° & 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια /2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 1-3 hours |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 500mAh |