LED ΦΑΚΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΡΟΟΣΤΑΤΗ
LED ΦΑΚΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΡΟΟΣΤΑΤΗ
14,21€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24534
Περιγραφή
LED ΦΑΚΟΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΡΟΟΣΤΑΤΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC 1A |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6000K-6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,2 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 20m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 50lm-600lm |
| Μήκος | folding 46mm/ strech 46mm |
| Πλάτος | folding 35mm/ strech 35mm |
| Ύψος | folding 211mm/strech 375mm |
| Διάμετρος | 35mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/24 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Color box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό,Αλουμίνιο/ABS,Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | LED COB |
| Πληροφορίες Προιόντων | Αναδιπλούμενος/Foldable |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | Lithium battery 18650 |
| Γωνία Δέσμης | 130° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 4-5h |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 1h (100%) |
| Καλώδιο Φόρτισης | 0,50cm,type C |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 1200mAh/3.7V |