LED ΦΑΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ ΜΠΛΕ
LED ΦΑΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ ΜΠΛΕ
5,24€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24520
Περιγραφή
LED ΦΑΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ ΜΠΛΕ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/Blue |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 3V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 5000-6500k |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.107 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 50m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 150lm |
| Μήκος | 163mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.118 |
| Διάμετρος | 45mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/24 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Single Blister Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Καουτσουκ/-Aluminum-PP-Rubber |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | XPE |
| Πληροφορίες Προιόντων | On/Off |
| Τύπος Μπαταρίας | 2xAA |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 24h |