LED COB ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 300lm ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΗ
LED COB ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 300lm ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΗ
7,31€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24515
Περιγραφή
LED COB ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 300lm ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΗ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο-Πορτοκαλί /Black-Orange |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 3xAAA Alkaline batteries |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 100m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W COB |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 300lm |
| Μήκος | 40mm |
| Πλάτος | 69mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.087 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8/32 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Single B. Pack in Display box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ABS-TPR |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | LED COB |
| Πληροφορίες Προιόντων | Function: 100%-50%-red light-red light flashing, easily removable, includes magnets and selectable viewing angles |
| Τύπος Μπαταρίας | 3xΑΑΑ Αλκαλικές μπαταρίες (δεν περιλαμβάνονται)/3xAAA Alkaline batteries (Not included) |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια /2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 2.5 ώρες/2.5 hours |