LED ΦΑΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΖΟΟΜ
LED ΦΑΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΖΟΟΜ
7,09€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24507
Περιγραφή
LED ΦΑΚΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΖΟΟΜ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 4,5V DC |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.090 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 100m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W Led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 150lm |
| Μήκος | 112mm |
| Πλάτος | 29mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.087 |
| Διάμετρος | 34.6mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/16/64 |
| Συσκευασία | PDQ Box 16pcs |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | CREE COB |
| Πληροφορίες Προιόντων | Μεταβαλόμενη δέσμη (30 μέτρα-100 μέτρα)/Zoom function (30m-100m), Λειτουργίες / Functions: Υψηλή-Χαμηλή-Flashing-Zoom / High-Low-Flashing-Zoom |
| Τύπος Μπαταρίας | 3xAAA |
| Γωνία Δέσμης | 10°-120° |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 7h |