LED ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
LED ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
9,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24533
Περιγραφή
LED ΦΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο /Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.047 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 80m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 220lm |
| Μήκος | 40mm |
| Πλάτος | 69mm |
| Ύψος | 40mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.037 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8/32 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double B. Pack in Display box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | CREE XTE + 2xRED LED |
| Πληροφορίες Προιόντων | Λειτουργίες /Functions: Low-Mid-High-Super-Red-Red flashing Περιλαμβάνει καλώδιο USB, 2ος διακόπτης για αισθητήρα κίνησης / 2nd switch for sensor mode |
| Τύπος Μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερών λιθίου/Li-Polymer rechargeable battery |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια /2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 1-5 hours |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 650mAh |