ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΑΚΙ LED ΚΑΙ ΦΑΚΟΣ
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΑΚΙ LED ΚΑΙ ΦΑΚΟΣ
24,54€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24539
Περιγραφή
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΑΚΙ LED ΚΑΙ ΦΑΚΟΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί /Grey |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K & 2700K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.240 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 150m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 300lm-100lm |
| Πλάτος | 70mm |
| Ύψος | 155mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.170 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6/24 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ABS-TPR |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | CREE XTE + Filament |
| Πληροφορίες Προιόντων | Λειτουργίες /Functions: High-Low-SMD-Red-Red flashing-Off Περιλαμβάνει καλώδιο USB, Dimming filament by pressing switch |
| Τύπος Μπαταρίας | 18650 Li |
| Γωνία Δέσμης | 90° & 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 3-8h |